Jakub daje korepetycje z chemii w Sosnowcu


Sosnowiec: chemia

Witam,
nazywam się Jakub i jestem korepetytorem chemii. Korepetycji udzielam w Sosnowcu (województwo śląskie), a dokładnie: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Katowice, Jaworzno. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam serdecznie!

Jestem studentem chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Lekcji z chemii udzielam już od ponad o?miu lat.

Swoj? pomoc oferuję tym wszystkim, którym nauka chemii sprawia jakikolwiek problem; zarówno gimnazjalistom, licealistom, jak również studentom wyższych uczelni. Jestem również otwarty na współpracę z tymi osobami, dla których chemia jest pasją - chcą poszerza? swoją wiedzę w ramach tej dziedziny.

W zależności od indywidualnych potrzeb Ucznia nauka ze mną może mie? charakter tak doraźny, jak również długofalowy. Gwarantuję porzłdne przygotowanie materiału przed jakimkolwiek sprawdzianem pisemnym, pomoc w rozwiązywaniu zadań oraz testów, a także - last but not least - solidną pomoc w przyswojeniu oraz ugruntowaniu swojej wiedzy przed egzaminami.

W swojej indywidualnej pracy z Uczniem stawiam na rzetelno?? oraz zaangażowanie w nauką. Dzi?ki takiemu podejściu Twój sukces jest tylko kwesti? czasu.

Z racji tego, iż dużo czasu spędzam na Uczęlni, niestety nie zawsze mogę pozwoli? sobie na wystosowanie szybkiej odpowiedzi listownej. Proszę zatem o kontakt drogą telefoniczn? (nr: 888 940 835).

Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta