Magdalena daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Magdalena i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Preferowany obszar: Kromera, Mirowiec, Karłowice, Psie Pole, Pilczyce, GÄ…dów Ma?y, Śródmieście, Na Ostatnim Groszu.. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Język angielski jest moją pasją i z przyjemnością zara?? nią innych!! Ukończyłam studia licencjackie na UMCS w Lublinie ze specjalnością nauczycielsk?. Na co dzień uczę angielskiego w szkole językowej i poszerzam wiedzę w dziedzinie amerykanistyki na studiach mgr na UJ w Krakowie. Od trzech lat udzielam też korepetycji. Moimi uczniami są zarówno dzieci w wieku przedszkolnym, młodzież uczęa się jak i dorośli. Wierzł, że języka obcego można nauczyć się w każdym wieku :) Zapraszam!

Preferowany obszar: Kromera, Mirowięc, Kar?owice, Psie Pole, Pilczyce, G?dów Ma?y, Śródmieście, Na Ostatnim Groszu.

Następna oferta

Poprzednia oferta