Iwona Jaśkowiak daje korepetycje z języka angielskiego w Środzie Wielkopolskiej


Środa Wielkopolska: język angielski

Witam,
nazywam się Iwona Jaśkowiak i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Środzie Wielkopolskiej (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zapraszam na profesjonalne lekcje j. angielskiego. W zależności od potrzeb ucznia, prowadzę konwersacje (również w języku biznesowym), uczę języka przydatnego w podró?y i na wakacjach oraz przygotowuję do egzaminów językowych na wszystkich poziomach zaawansowania. Posiadam bardzo dobre przygotowanie metodyczne poparte kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu General English i Business English. Do prowadzonych zajęć zawsze podchodzę profesjonalnie. Zapewniam sprawdzone, bardzo dobre materiały oraz gwarantuję szybkie efekty i zadowolenie z wyników w nauce.