Agnieszka daje korepetycje z matematyki w Rumii


Rumia: matematyka

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Rumii (województwo pomorskie), a dokładnie: Reda, Wejherowo. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Magister matematyki udzieli korepetycji z tego przedmiotu. Przygotowanie do matury, egzaminów gimnazjalnych, pomoc w bieżącym materiale, nadrabianie zaległości. Wspó?pracuję z nauczycielami z OKE, posiadam wiele egzaminów oraz testów. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, bez stresu, ale mimo to jestem bardzo wymagaj?ca. Posiadam 5 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, wszyscy moi uczniowie zdaję egzamin dojrzałości. Dojeźdzam do ucznia na terenie Redy, Rumii, Wejherowa. Cena 60 minutowych zajęć to 30 zł, 90 minutowych 45zł. W cenę wliczone są wszystkie materiały niezb?dne do zajęć.

Następna oferta

Poprzednia oferta