Diana daje korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu


Poznań: język niemiecki

Witam,
nazywam się Diana i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Poznań, Centrum, Ma?e Garbary. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

KOREPETYCJE DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH, MATURA, TŁUMACZENIA, PRACE PISEMNE, KONWERSACJE, DEUTSCH IM BÃœRO, PRAWO, EKONOMIA. Jestem nauczycielem liceum, absolwentką filologii germańskiej w Poznaniu po rocznym pobycie w Niemczech, z certyfikatem Instytu Goethego. Przygotowuję profesjonalnie i skutecznie do nowej matury, wykonuję tłumaczenia oraz udzielam korepetycji na każdym poziomie. Gwarantuję cierpliwość, fachowość, mnóstwo materiałów i miłą atmosferę.

Następna oferta

Poprzednia oferta