Ewelina daje korepetycje z matematyki we Wrocławiu


Wrocław: matematyka

Witam,
nazywam się Ewelina i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK×TAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam!

Jestem studentką informatyki na Politechnice Wrocławskiej. Korepetycji udzielam już od 5 lat. W tym czasie przygotowałam wielu uczniów do sprawdzianów, wakacyjnych poprawek, zajmowałam się również przygotowaniem do egzaminu gimnazjalnego oraz matury.
Zajęcia prowadzę najchętniej w trybie dwugodzinnym, ale nie jest to konieczno??. Podczas korepetycji przygotowuję ucznia z zagadnień teoretycznych oraz pomagam w rozwiązywaniu zadań z podręcznika i przygotowanych przeze mnie list zadań, opartych o program nauczania matematyki.
Korepetycje chętnie prowadzę u siebie (ul. Trzebnicka) - mam do tego bardzo dobre warunki, oraz dostępne liczne pomoce naukowe, możliwy jest jednak dojazd do ucznia.
W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu mailowego oraz telefonicznego :)

Następna oferta

Poprzednia oferta