Lech daje korepetycje z matematyki we Wrocławiu


Wrocław: matematyka

Witam,
nazywam się Lech i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do matury lub egzaminu, chcesz podci?gn?? się z matematyki, lub po prostu nie radzisz sobie z jakimś zadaniem domowym czy przygotowaniem do sprawdzianu czy kolokwium, to jestem do usług :) Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej, jestem w trakcie 4 roku matematyki (i trzeci raz otrzymaćem stypendium za wyniki w nauce) i tłumaczeniem innym matematyki zajmuję się już od 4 lat z bardzo dobrymi rezultatami. Jestem w stanie jasno i klarownie wyjaśnię każdą matematyczną zawi?o?? :)

Następna oferta

Poprzednia oferta