Ewelina daje korepetycje z muzyki w Poznaniu


Poznań: muzyka

Witam,
nazywam się Ewelina i jestem korepetytorką muzyki. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorkiWitam! Chętnie pomogę w ćwiczeniach lub nauce dzieciom szkoły podstawowej. Pracuję już z jednym ch?opcem, który nigdy nie uczyć się w ?adnej szkole. Jest bardzo zadowolony z moich korepetycji, robi duże postępy i jest chętny do pracy. Jeśli ktoś chce się zaczł? uczyć to chętnie udzielę informacji o podstawach gry na skrzypcach i pomogę w rozwoju. Jestem miłą osobom, z dużą cierpliwością!
Ch?tnych proszę o kontakt :) Pozdrawiam!

Następna oferta

Poprzednia oferta