Ewelina daje korepetycje z języka angielskiego w Bełchatowie


Bełchatów: język angielski

Witam,
nazywam się Ewelina i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Bełchatowie (województwo łódzkie), a dokładnie: O?. Dolno?lÄ…skie. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem licealistk?, swoją wiedzę dziel? się z dużym zaangażowaniem. Na moich lekcjach uczniowie dostaj? karty pracy, które opracowuj? pod moim okiem. Pomagam w nadrabianiu zaległości językowych, a także w nabywaniu nowej wiedzy. Stosuję indywidualne mtody nauczania dopasowane do ucznia i sprzyjającego jego rozwojowi.

Mam spore doświadczenie - pomagam kszta?ci? obecnie 2-k? dzieci w wieku 8 i 13 lat, które mogę się pochwali? ocenę wzorow? z jęz. angielskiego, a także zaszczytnymi miejscami w konkursach językowych.

Zapewniam przyjazną atmosferę :)

Następna oferta

Poprzednia oferta