Monika Boyke daje korepetycje z języka niemieckiego w Gdyni


Gdynia: język niemiecki

Witam,
nazywam się Monika Boyke i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Gdyni (województwo pomorskie), a dokładnie: Gdansk, Sopot, Rumia, Reda. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Do you need help? Brauchst du Hilfe? Potrzebujesz pomocy? Chętnie jej Tobie udzielę! Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku nauczania jez. niemieckiego, spędziłam pół roku na wymianie w Niemczech a obecnie studiuję również germanistyk? na uniwersytecie w Szkocji. Jeżeli potrzebujesz pomocy w zakresie j. niemieckiego bądź j. angielskiego, służę pomocą! Posiadam doświadczenie w pracy w szkole, zarówno z dziećmi jak i młodzieżą oraz dorosłymi. Wykorzystuj?c przygotowanie metodyczno-dydaktyczne podpowiem jakimi metodami efektywnie się uczyć. Pomogę w pracach domowych, przygotowaniu do klasówek, matury. Zapewniam indywidualne podejście do ucznia. Możliwe również zajęcia grupowe.
Korepetycje oraz wolne tłumaczenia. Kom.: 601 468 712;

Następna oferta

Poprzednia oferta