Ewa daje korepetycje z architektury w Krakowie


Kraków: architektura

Witam,
nazywam się Ewa i jestem korepetytorką architektury. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również maturzystów do studiów.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka 4 roku Architektury i Urbanistyki (studia dzienne) na PK udzieli korepetycji z rysunku odr?cznego pod kątem egzaminów wstępnych. Posiadam 2-letnie doświadczenie i do tej pory 100% zdawalno?? na egzaminach wstępnych. Lekcje indywidualne bądź w grupach 2-osobowych. 1 lekcja trwa 3h zegarowe, ca?kowity jej koszt to 60 zł. Więcej informacji oraz przyk?adowe rysunki przez e-mail.

Zapraszam :)
Ewa
naukarysowania@gmail.com
790-399-736.

Następna oferta

Poprzednia oferta