Dorota daje korepetycje z języka angielskiego w Katowicach


Katowice: język angielski

Witam,
nazywam się Dorota i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: Katowice-Ligota/Piotrowice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK×TAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką 3 roku filologii angielskiej -profil nauczycielski. Udzielam korepetycji dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferuje ciekawe, urozmaicone zajęcia. Zajęcia są prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze. K?ad? nacisk na wszystkie cztery sprawno?ci językowe (s?uchanie, mówienie, czytanie, pisanie). W cenie materiały dydaktyczne dla uczniów. Nie mam niestety możliwości dojazdu do ucznia.

Następna oferta

Poprzednia oferta