Tarik daje korepetycje z języka niemieckiego w Krakowie


Kraków: język niemiecki

Witam,
nazywam się Tarik i jestem korepetytorem języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam,
Jestem native speakerem z języka francuskiego oraz arabskiego. Zdoby?em licencjat romanistyki na Uniwersytecie Cadi Ayyad w Beni-Mellal w Maroku. Studiowałem również romanistyk? i germanistyk? w Niemczech. Posiadam również bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego. Obecnie mieszkam w Polsce. Chętnie udzielę korepetycji, poprowadzę konwersacj? oraz służę tłumaczeniami w zakresie języków: arabskiego, niemieckiego i francuskiego. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt tarik.maroko@yahoo.de
Tarik

Następna oferta

Poprzednia oferta