Eliza daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Poznaniu


Poznań: język hiszpański

Witam,
nazywam się Eliza i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki


Witam,
Jestem studentką IV roku filologii hiszpańskiej na UAM z tytułem licencjata. W?a?nie wróci?am z pó?rocznego stypendium w Hiszpanii na Universidad de Zaragoza. Chętnie udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego na różnym poziomie zaawansowania. Sympatyczna atmosfera, elastyczne godziny, indywidualne podejście do każdego ucznia. Kontakt mailowy lub telefoniczny: 505 974 537
Cena: 25 zł/ 30 zł
Zapraszam i pozdrawiam serdecznie!
Eliza

Następna oferta

Poprzednia oferta