Dorota Bury daje korepetycje z biologii w Warszawie


Warszawa: biologia

Witam,
nazywam się Dorota Bury i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAK×TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype czungking
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką II roku Biotechnologii na Politechnice Warszawskiej. Zdawa?am maturę z biologii, na poziomie rozszerzonym. Na studiach również mam kontakt z przedmiotem.
Zapewniam swoje solidne przygotowanie do prowadzenia korepetycji, a uczniowi dostęp i rozwiązywanie zadań tekstowych, testów itp., które przygotuję go nie tylko do sprawdzianów, kartkówek czy odpowiedzi ustnych, ale także do egzaminu ko?cowego, jeśli będzie taka potrzeba.
Cena do uzgodnienia - zależy od miejsca, gdzie odbywać się będę korepetycje.

Następna oferta

Poprzednia oferta