Marek daje korepetycje z matematyki w Wągrowcu


Wągrowiec: matematyka

Witam,
nazywam się Marek i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Wągrowcu (województwo kujawsko-pomorskie), a dokładnie: okolice Bydgoszczy, Szubina, Kcyni lub Wągrowca. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Nauczyciel dyplomowany w LO, egzaminator OKE z matematyki, korepetytor od ponad 20 lat na wszystkich szczeblach kształcenia. Oferuję pomoc nie tylko w przygotowaniach do egzaminów lecz także we wspólnym odrabianiu prac domowych oraz przygotowaniach do prac klasowych.
Posiadam bardzo duży wybór sprawdzonych materiałów dydaktycznych (przykładowe testy, zestawy zadań zgodne z obowiązującymi wymaganiami egzaminu gimnazjalnego oraz maturalnego, szeroki wybór podręczników i zbiorów zadań, mnogość rozwiązanych zadań).
Rozwiązuję zadania na zlecenie z możliwością konsultacji i przekazu przez Internet. Udzielam korepetycji w domu ucznia na terenie Bydgoszczy, Szubina, Kcyni lub Wągrowca i okolic. Cena 1 godziny zegarowej zajęć w zależności od ilości lekcji oraz etapu kształcenia od 20 zł.

tel. 052 384 18 03
kom. 692 634 383

mark_w1@o2.pl

Poprzednia oferta