Iza daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Iza i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka IV roku filologii angielskiej na UAM (posiadam dyplom licencjacki filologii angielskiej na UAM ze specjalizacj? nauczycielsk?), lektorka w szkole językowej oraz pasjonatka języka angielskiego pomoże w nauce tego pięknego języka.

- posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu na wszystkich poziomach (od 5-latków po osoby dorosłe)
- mam ukończony kurs pedagogiczny (w tym 150 godzin praktyk w gimnazjum i szkole podstawowej)
- posiadam wiele materiałów i na podstawie własnego doświadczenia oraz potrzeb danego ucznia dobieram najlepszy sposób na nauką
- jestem osobą energiczną, weso?? i kochaj?c? to co robi, ale również profesjonaln? i wymagaj?c?, ponieważ wiem, że tylko poprzez systematyczną pracę można nauczyć się języka obcego
- udzielam korepetycji, pomagam w lekcjach, przygotowuję do matury, FCE, CAE, prowadzę konwersacje oraz dla pasjonatów KURS FONETYKI BRYTYJSKIEJ:D wszystko to w miłej atmosferze!!
-lekcje odbywają się u ucznia (najchętniej Pi?tkowo, Winogrady, Centrum)
-35 zł/1 godz; 50 zł/1,5 godz
ZAPRASZAM!!
Iza
504682901
gg: 11573212
iza_undrul@o2.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta