Renata Kaliszan daje korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu


Poznań: język niemiecki

Witam,
nazywam się Renata Kaliszan i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Korepetycje z języka niemieckiego!!
Jestem nauczycielką języka niemieckiego. Od 12-stu lat pracuję z młodzieżą i dziećmi w różnym wieku. Korepetycje dla początkujących i zaawansowanych. Chętnie pomogę w nadrobieniu zaległości, w odrabianiu zadań domowych oraz w przygotowaniu do egzaminów z zakresu gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej. Zapewniam miłą atmosferę na zajęciach. Cena to 35 złotych za godzinę zegarową u mnie w domu, a 40 złotych z dojazdem do ucznia.
Zainteresowanych proszę o kontakt - 606766271, renata.kaliszan@wp.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta