Tomasz daje korepetycje z języka angielskiego w Tychach


Tychy: język angielski

Witam,
nazywam się Tomasz i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Tychach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Język angielski!

Korepetycje z języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Pomoc w przygotowaniu do testów i egzaminów. Pomoc w pisaniu prac domowych, esejów, wypracowań, opracować, prezentacji itp.

G?ównie konwersacje oraz nauka angielskiego od podstaw wedle wybranego podręcznika. Materiały do wyboru -- prezentacje multimedialne, podręczniki, testy oraz skrypty. Obowi?zkowe zadania domowe. Gwarantuję wysoki poziom i profesjonalne podejście. Post?py w nauce gwarantowane. Zapewniam również materiały do samodzielnego uczenia się języka po zajęciach -- ksera książek w j. angielskim na różnych poziomach, filmy w j. angielskim, seriale i inne.

Nauczyciel z wieloletnią praktyczn? znajomości? języka angielskiego, również biznesowego. Absolwent studiów w USA. Certyfikat Business English Certificate poziom Higher. Dojazd do ucznia nie będzie problemem na terenie Tychów i okolicznych miejscowości oraz Katowic.

Zapraszam do kontaktu przez e-mail: tomasz_angielski@onet.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta