Monika daje korepetycje z chemii w Krakowie


Kraków: chemia

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: Chrzanów, LibiÄ…ż. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Korepetycje z chemii dla gimnazjalistów, licealistów i studentów, przygotowanie do matury, do egzaminów na studia, pomoc w pracach domowych najprostszł metodę, przyst?pn? dla wszystkich, nawet dla tych, którzy nie lubię tego przedmiotu i jest on dla Was koszmarem :)
Zapewniam, że nauka chemii będzie dla każdego już tylko przyjemnością, duża ilość materiału w krótkim czasie zostanie Wam w bardzo prosty sposób wytłumaczona i zapewni wspania?e wyniki.
Dysponuję dużą ilości? zadań, zbiorów, arkuszy maturalnych, książek, które udostępniam osobom uczęym się. Chcesz zobaczy? jak szybko można nauczyć się chemii - zadzwoń, napisz, spróbuj :)

Następna oferta

Poprzednia oferta