Inessa Wierieszczgina daje korepetycje z języka rosyjskiego we Wrocławiu


Wrocław: język rosyjski

Witam,
nazywam się Inessa Wierieszczgina i jestem korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 45 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, czwartku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAK×TAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Wieloletni nauczyciel, dydaktyk, metodyk, autor podręczników do nauki j.rosyjskiego. Ciekawe materiały, ró?norodno??. Przygotowanie do wszelkich egzaminów: matura, biznes, konwersacje. Szybko, efektywnie i skutecznie. Uczę również cudzoziemców. Mogę napisa?, że jestem jednym z najlepszych nauczycieli w Polsce. Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta