Klaudia daje korepetycje z języka polskiego we Wrocławiu


Wrocław: język polski

Witam,
nazywam się Klaudia i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką psychologii, chętnie udzielę korepetycji/pomocy uczniom szkoły podstawowej, w zakresie języka polskiego (gramatyka, ortografia, pomoc w pisaniu prac, wypowiedzi, itd., przygotowania lektur). Mo?liwa także pomoc w zakresie języka angielskiego. Jestem otwart? osobom, dysponujęc? różnorodnymi materiałami, ale przede wszystkim pomys?ami i cierpliwym podejściem do dzieci. Zapraszam serdecznie:-) Kontakt zarówno mailowy, telefoniczny jak i on-line (gg).

Następna oferta

Poprzednia oferta