Łukasz daje korepetycje z fizyki w Poznaniu


Poznań: fizyka

Witam,
nazywam się Łukasz i jestem korepetytorem fizyki. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z fizyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student V roku Fizyki oraz III roku Matematyki UAM udzieli korepetycji z MATEMATYKI i FIZYKI. Poziom: podstawówka, gimnazjum, liceum, studia pierwszego stopnia. Posiadam własne materiały dla ucznia (zwłaszcza maturzysty). Gwarantuję pe?ne zaangażowanie oraz służę doświadczeniem związanym z wieloletnią praktykę korepetytorsk?. Miejsce: u mnie, bądź u ucznia za dodatkową op?at? (wiążąc? się z dojazdem na który muszł po?więci? dodatkowy czas i ?rodki). Ponadto oferuję odrabianie zadań domowych. Cena: 30 zł. Tel. 608 213 352.
PAMIĘTAJCIE - na nauką nigdy nie jest za późno!!

Następna oferta

Poprzednia oferta