Academic daje korepetycje z matematyki w Łodzi


Łódź: matematyka

Witam,
nazywam się Academic i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie), a dokładnie: Academic Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe 90-406 Łód? ul. Piotrkowska 17, budynek D, III pi?tro. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Szkoła academic! organizuje korepetycje przedmiotowe na każdym poziomie - szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum. Regularne zajęcia umożliwiaj? poprawienie ocen z danego przedmiotu, utrzymanie satysfakcjonuj?cych wyników w nauce w ciągu roku szkolnego, systematyczną nauką ułatwiaj?c? przygotowanie do kończących dany etap edukacji egzaminów. Korepetycje odbywają się w domu ucznia, w miłej atmosferze a osi?gane wyniki motywuj? uczniów do dalszej pracy i buduj? ich pewno?? siebie.

Następna oferta

Poprzednia oferta