Aleksandra Rogalska daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Aleksandra Rogalska i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka I roku Szkoły Głównej Handlowej udzieli korepetycji z matematyki. Przygotuję do sprawdzianów, klasówek, egzaminu: szóstoklasisty, gimnazjalnego czy też matury. Od 2 lat udzielam korepetycji. Uczy?am osoby dobre z matematyki, ale i takie, które nie obdarza?y tego przedmiotu zbyt g??bokim uczuciem :) Tłumaczę w sposób prosty i zrozumiały. Jestem osobą solidną. Udzielaj?c korepetycji mogę korzystać z podręczników ucznia, ale także posiadam także własne materiały. Jestem przekonana, że każdy jest w stanie nauczyć się matematyki :)

Następna oferta

Poprzednia oferta