Agnieszka daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Kozieg?owy, Czerwonak. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Miła atmosfera, przygotowanie pedagogiczne, bardzo duże doświadczenie w nauczaniu: studia doktoranckie, nauczyciel liceum. Bogate materiały do nauki (książki, czasopisma, nagrania) - również dla dzieci. Fachowe przygotowanie do matury, egzaminów Uniw. Cambridge (FCE etc.) i in. Pomoc w pisaniu tekstów po angielsku (uwaga - NIE piszę prac!!). Łagodnie i zdecydowanie (mobilizuj? do nauki :)). Także tłumaczenia. Możliwość wystawienia faktury VAT. Kontakt mailowy (?atwiej) i telef. (najlepiej po 20.00).

Następna oferta

Poprzednia oferta