Monika daje korepetycje z biologii w Krakowie


Kraków: biologia

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką biotechnologii i oferuję korepetycje z biologii, które pomogę przygotować się do matury, egzaminu wstępnego na studia, ale także do sprawdzianu czy testu w gimnazjum czy szkole średniej,
Korepetycje z biologii u mnie - moja podstawowa zasada - nie biorą pieniędzy za nic. Mówiąc inaczej: oczekuję efektów, uczeń musi być zadowolony, a jeśli nie jest, może w każdej chwili zrezygnować.
Mam wyniki i doświadczenie.
Zajęcia regularne:
Lekcja trwa 80 minut. Uczeń pisze test sprawdzający wiedzę z poprzednich zajęć. Sprawdzenie testu i omówienie błędów, wyjaśnienie niejasnych rzeczy. Druga część lekcji to omówienie teorii kolejnego tematu - wyjaśnienie trudniejszych zagadnień, schematów. Koszt jednych zajęć to 25 zł. Materiały gratis.
Zajęcia doraźne:
Kiedy ktoś potrzebuje pomocy z danego działu, tematu - 60-min w cenie 20 zł, materiały gratis. Dyskusja, analizę schematów, rozwiązanie pytań.

Następna oferta

Poprzednia oferta