Hubert daje korepetycje z matematyki we Wrocławiu


Wrocław: matematyka

Witam,
nazywam się Hubert i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem IV roku na kierunku matematyka oraz I roku informatyki na UWr. Od kilku lat prowadzę korepetycje indywidualne i grupowe z matematyki na każdym poziomie zaawansowania: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, szkoła pomaturalna, uczelnia wyższa (wstęp do matematyki, analiza matematyczna, algebra liniowa, równania różniczkowe). Poziom merytoryczny i wymagania dostosowuję do potrzeb i oczekiwań klienta. Z mojej oferty skorzystało już kilkadziesiąt osób, w tym studenci uczelni zarówno państwowych (m. in. AE, AR, PWr, UWr) jak i prywatnych (np. MWSLiT).

Równie chętnie przygotuję do wszelkich testów, sprawdzianów i egzaminów, gdzie wymagana jest matematyka: dla szóstoklasistów, gimnazjalnego, matury, wstępnego na studia. Posiadam doświadczenie pedagogiczne, również w pracy z dziećmi dotkniętymi dyskalkulią.

Korepetycje odbywają się w centrum Wrocławia (pl. Grunwaldzki albo Rynek) lub u klienta (dojazd gratis*).

Cena: 20-35zł

* oferta ograniczona terytorialnie

Poprzednia oferta