Magda daje korepetycje z języka polskiego w Olsztynie


Olsztyn: język polski

Witam,
nazywam się Magda i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Olsztynie (województwo warmińsko-mazurskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego. Studiuję filologię polsk? - studia magisterskie - na Uniwersytecie Warmi?sko-Mazurskim. Przygotuję do matury z języka polskiego oraz do egzaminu gimnazjalnego (części humanistycznej), a także pomogę w odrabianiu prac domowych, pisaniu wypracowań i przyswajaniu niezrozumiałych partii materiału na każdym poziomie nauki. Gwarantuję bezstresową i przyjemn? atmosferę!!
Posiadam dyplomy: ukończenia studiów licencjackich oraz ukończenia kształcenia pedagogicznego.

Następna oferta

Poprzednia oferta