Klaudia daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Krakowie


Kraków: język hiszpański

Witam,
nazywam się Klaudia i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zapraszam na korepetycje/prywatne lekcje z języka hiszpańskiego. Posiadam certyfikat DELE (superior), własne materiały do nauki (profesjonalne książki ze szkoły językowej Malaca Instituto) oraz doświadczenie w nauczaniu. Mieszka?am 2 lata w Hiszpanii/Maladze gdzie uczyłam się języka, pracowałam i odkrywa?am Hiszpa?ski ?wiat. Obok nauki języka, chętnie opowiadam i udzielam wszelkich informacji dotyczących kultury i życia w kraju. Obecnie dysponuję dużą ilości? czasu bo studia magisterskie zaczn? od drugiego semestru, dla tego też mam możliwość dostosowa? się do dni, czasu, godzin i miejsca lekcji wedle potrzeb ucznia. Jestem osobą ambitn?, staram się aby lekcje byćy ciekawe i urozmaicone ale przede wszystkim efektywne.
Cena 30 zł./ 60 min.
W razie zainteresowania, proszę dzwońi? pod numer: 697 528 023.
Klaudia

Następna oferta

Poprzednia oferta