Ada Gałan daje korepetycje z języka arabskiego w Poznaniu


Poznań: język arabski

Witam,
nazywam się Ada Gałan i jestem korepetytorką języka arabskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka arabskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Mam na imię Ada, jestem magistrantk? Zak?adu Arabistyki i Islamistyki UAM w Poznaniu. Obecnie piszę pracę magistersk? z zakresu poezji ludowej Iraku.

Posiadam pięcioletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z angielskiego i francuskiego oraz trzyletnie w dziedzinie arabskiego. Oferuję lekcje arabskiego na terenie Poznania. Nauczam zarówno standardowego języka literackiego, obowi?zuj?cego we wszystkich krajach arabskich jak i dialektu irackiego. Teksty do nauki dobior? zgodnie z zainteresowaniami ucznia. Gwarantuję miłą atmosferę i dużą ilość konwersacji :)

Następna oferta

Poprzednia oferta