Paulina daje korepetycje z biotechnologii w Warszawie


Warszawa: biotechnologia

Witam,
nazywam się Paulina i jestem korepetytorką biotechnologii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biotechnologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Hej! Jestem absolwentką Biotechnologii na Uniwersytecie Warszawskim i obecnie doktorantką w Instytucie Biochemii i Biofizyki PAN. Posiadam dużą wiedzę w zakresie biologii, chemii i biotechnologii, którą potrafię przekazać w sposób jasny i przystępny. Posiadam przygotowanie pedagogiczne i dług? 5-letni? praktykę w udzielaniu korepetycji. Zapewniam miłą atmosferę lekcji oraz dodatkowe materiały i zadania do omawianych zagadnień. Gwarantuję, że niebawem najtrudniejsze zagadnienia z zakresu biotechnologii będę dla Ciebie zupełnie oczywiste i z łatwością zaliczysz wszystkie egzaminy. Zapraszam!

Następna oferta