Łukasz daje korepetycje z języka angielskiego w Krakowie


Kraków: język angielski

Witam,
nazywam się Łukasz i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAK×TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Oferuję pomoc w nauce języka angielskiego do poziomu C2 włącznie oraz w przygotowaniu do egzaminów certyfikacyjnych (szczególnie TOEFL). Jestem elastyczny co do wszelkich wymaga? dotyczących rodzaju materiału i form pracy - od pomocy przy pisaniu różnego typu prac do konwersacji (które preferuje) czy przygotowania do matury (w której wymogach i metodach ćwiczenia potrzebnych umiejętności dobrze się orientuję).

Posiadam certyfikat TOEFL zdany na poziomie odpowiadajęcym C2 oraz doświadczenie w pomocy osobom przygotowującym się do matury, rzeczonego TOEFL oraz w tłumaczeniu tekstów.

Orientacyjna cena to 20 zł/60 min; jestem jednak otwarty na rozmow? i jej korekt? w zależności od wymaga? konkretnej sytuacji. Preferuj? lekcje u korepetytora (okolice Salwatora), chociaż dojazd do ucznia nie jest wykluczony.

Zapraszam :)

Następna oferta

Poprzednia oferta