Idiom daje korepetycje z języka holenderskiego w Gdyni


Gdynia: język holenderski

Witam,
nazywam się Idiom i jestem korepetytorem języka holenderskiego. Korepetycji udzielam w Gdyni (województwo pomorskie).
Lekcji udzielam Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

24 kwietnia 2010 IDIOM rozpoczyna kurs intensywny języka niderlandzkiego w Gdyni. Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób pragn?cych w krótkim czasie Poznań podstawy języka niderlandzkiego. Sze?? godzin kursu przez dziesi?? kolejnych sobót (w sumie 60 godzin) zapewnia zdobycie wystarczaj?cego poziomu pos?ugiwania się językiem niderlandzkim, aby bez problemów porusza? się po Holandii i Flamandzkiej części Belgii. Zajęcia są prowadzone w sposób interaktywny w małych grupach (do 10 osób). Do prowadzenia zajęć u?ywane są nowoczesne audio-wizualne materiały dydaktyczne, a zajęcia odbywają się w nowoczesnej sali konferencyjnej nale??cej do firmy Tabaknatie (flamandzka firma logistyczna).

Oprócz kursu intensywnego dla początkujących proponujemy również zajęcia dla zaawansowanych (od 22/04/2010) i średniozaawansowanych (od 22/04/2010).

więcej informacji na:
www.idiomgdansk.com