Łukasz daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Łukasz i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student piątego roku studiów ekonomicznych, z certyfikatami FCE oraz CAE, od lat pasjonuj?cy się językiem angielskim, udzieli korepetycji dzieciom i młodzieży. Ponad pięcioletnie doświadczenie oraz grono zadowolonych uczniów. Zajęcia dostosowane są formę do indywidualnych potrzeb: nauka od podstaw, konwersacje, pomoc w odrabianiu lekcji, przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego oraz matury. Godziny odbywania się zajęć dowolne, w zależności od preferencji ucznia. Możliwość grupowych korepetycji - TANIEJ!

Następna oferta

Poprzednia oferta