Sylwia daje korepetycje z języka angielskiego w Płońsku


Płońsk: język angielski

Witam,
nazywam się Sylwia i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Płońsku (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studetka II roku Pedagogiki, dokładnie edukacji wczesnoszkolnej z j. angielskim udzieli profesjonalnych korepetycji w sympatycznej atmosferze.

Pomogę w odrobieniu lekcji, przygotuję do sprawdzianu, podnios? ?wiadomość językową, nauczę gramatyki, poprowadzę konwersacje, nauczę języka od podstaw.

Posiadam odbyt? praktykę pedagogiczną i doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Zapraszam zarówno uczniów szkół podstawowych, gimnazjum jak i liceum.

Dzieciom oferuję nauką przez zabaw?.