Agnieszka daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Szanowni Państwo, jestem absolwentką filologii angielskiej. Od 7 lat udzielam korepetycji z języka angielskiego oraz od 4 lat z języka niemieckiego. Najlepiej pracuje mi się z dziećmi, uczniami szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Gwarantuję profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego ucznia i miłą atmosferę na zajęciach. Sukcesy i postępy moich uczniów, a także zadowolenie ich rodziców utwierdzaj? mnie w przekonaniu, że w swoją pracę wk?adam maksimum zaanga?owania, pasji i oddania. Gor?co zapraszam wszystkich chętnych.

Następna oferta

Poprzednia oferta