MONIKA daje korepetycje z języka polskiego w miejscowości Warszawa Bemowo


Warszawa Bemowo: język polski

Witam,
nazywam się MONIKA i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Warszawa Bemowo (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka italianistyki z tytułem magistra udziela korepetycji z 3 języków: angielski, włoski oraz polski. Oferuję swoją pomoc na każdym poziomie nauczania. Przygotowuję do egzaminów, odrabiam lekcje z uczniami i pomagam im nadrobi? zaległości zarówno w nauce języków obcych jak również naszego rodzimego. Pisanie wypracowań, zg??bianie tajników gramatyki języka polskiego: rozbiór logiczny i gramatyczny zdania, poznanie zasad interpunkcji i ortografii - w tym wszystkim mogę Ci pomóc. Zadzwoń, a umówimy się na lekcj? próbn?. Godzina zegarowa lekcji kosztuje 30,- zł. Wszystkich potencjalnych uczniów zapraszam do siebie do domu lub sama mogę przyjąć do ucznia, jeśli mieszka na Bemowie. Proszę dzwońi?: 608 595 186.