Marie-Louise Houveneaghel-Ostrowska daje korepetycje z języka duńskiego w Warszawie


Warszawa: język duński

Witam,
nazywam się Marie-Louise Houveneaghel-Ostrowska i jestem korepetytorką języka duńskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka duńskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAK×TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem rodowit? Dunk?, mieszkałam w Kopenhadze ca?e ?ycie zatem mój du?ski jest absolutnie perfekcyjny. Nauczę języka duńskiego na każdym poziomie. Wielokrotnie udzielałam konwersacji.
Nauka odbywa się w Warszawie. Mile widziane osoby ze Śródmie?cia, Centrum, Woli, Mokotowa, Żoliborza. Jeśli uczeń mieszka dalej nią 45 min.jazdy z centrum, to proszę aby sam do mnie dojeżdżać (mieszkam w centrum)

Następna oferta

Poprzednia oferta