Janusz daje korepetycje z języka niemieckiego w Szczecinie


Szczecin: język niemiecki

Witam,
nazywam się Janusz i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Szczecinie (województwo zachodniopomorskie), a dokładnie: ul. Strusia 2, Szczecin. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype germanica-szczecin
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

GERMANICA to Centrum zajmujęce się kompleksowo i specjalistycznie językiem niemieckim. W nauczaniu języka niemieckiego stosujemy nowoczesne metody oparte na zasadach metodycznych i dostosowane do europejskiego poziomu nauczania. Naszł zalet? są również zajęcia prowadzone w małych grupach, dopasowane indywidualnie do umiejętności, wieku i potrzeb uczestników. Oferujemy: kursy językowe, lekcje indywidualne, warsztaty językowe, tandem i e-tandem, szkolenia biznesowe, tłumaczenia. Zapraszamy!

Następna oferta

Poprzednia oferta