Sebastian daje korepetycje z statystyki we Wrocławiu


Wrocław: statystyka

Witam,
nazywam się Sebastian i jestem korepetytorem statystyki. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z statystyki.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

MATEMATYKA, STATYSTYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE 24h 7/7 Witam. Jestem studentem 5 roku matematyki stosowanej na wydziale FTIMS Politechniki Łódzkiej. Korepetycji oraz pomocy przy pisaniu prac udzielam z powodzeniem już od 6 lat. Oferuję rozwiązywanie zadań, przeprowadzanie dowodów twierdze?, pisanie prac zaliczeniowych z dziedzin matematycznych na wszystkich poziomach edukacji (także ZAKRES STUDIÓW). W dziedzinie statystyki także pe?na obróbka danych statystycznych. Cena usługi ustalana jest na podstawie szacowanego czasu potrzebnego na jej wykonanie. Koszt efektywnej godziny pracy już od 20 zł!! Ca?a procedura odbywa się drogą elektroniczną. Szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości oferowanej usługi. Zapraszam globmistrz@tlen.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta