Mirosław daje korepetycje z matematyki we Wrocławiu


Wrocław: matematyka

Witam,
nazywam się Mirosław i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Wo?ów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jako korepetytor staram się dostosowa? do toku myślenia ucznia, bo przecież każdy sposób jest dobry, jeśli prowadzi do prawid?owego rozwiązania. Matematyka wcale nie mus być trudna! Jestem studentką IVego roku matematyki na Uniwersytecie Wrocławskim (specjalność nauczycielska). Jestem osobą cierpliwą, komunikatywną, asertywn? i punktualn?. Nie krzyczł na uczniów! :) Mogę pomóc zarówno odrobić zadanie domowe jak i zrozumieć bieżący materiał, nadrobi? zaległości czy przygotować się do egzaminu - to Ty decydujesz jakiej formy pomocy potrzebujesz. Mam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. W ciągu studiów odbywałam praktyki zarówno w szkole podstawowej, gimnazjum jak i w liceum.

Następna oferta

Poprzednia oferta