Agnieszka daje korepetycje z języka angielskiego w Katowicach


Katowice: język angielski

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego w Katowicach i okolicy zachęcam do kontaktu. Jestem nauczycielką języka angielskiego. Ukończyłam Filologi? Angielsk?, a obecnie uczę w szkole podstawowej. Mam 9 letnie doświadczenie korepetytora z 3 letnim pobytem w Anglii i USA. Chętnie pomogę w nauce uczniom w każdym wieku i na różnych poziomach zaawansowania (nauka od podstaw, pomoce w szkole, oraz przygotowanie do matury). Piszł również i sprawdzam wypracowania, oraz udzielam konwersacji. Zapewniam ciekawe, różnorodne materiały. Zajęcia mogę się odbywać u mnie (Katowice-D?b) jak również u ucznia. Serdecznie zapraszam * Promocja wakacyjna od czerwca do końca sięrpnia 60 min. Już od 28 zł.

Następna oferta

Poprzednia oferta