Milena Jankiewicz daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Milena Jankiewicz i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Romka Strza?kowskiego 11/1, Poznań. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zajmuję się udzielaniem korepetycji, robieniem tłumaczeń i prowadzeniem zajęć w szkołach językowych w Polsce i Angli już od kilku lat. Mam bardzo duże doświadczenie, wiele ciekawych materiałów do nauki a przede wszystkim nauczanie to moja pasja. Wystawiam rachunki za nauką i wydaję dyplomy ukończenia kursu. Tylko teraz oferuję wiele wakacyjnych promocji! więcej informacji pod moim numerem telefonu 694776343 lub pod adresem ul. Romka Strza?kowskiego 11/1 Poznań Jeżyce. pozdrawiam i zapraszam do wspólnej nauki

Następna oferta

Poprzednia oferta