Anna daje korepetycje z języka polskiego w Rybniku


Rybnik: język polski

Witam,
nazywam się Anna i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Rybniku (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 13 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam. Jestem licealistk?, klasa o profilu humanistycznym. Chętnie poduczę przedszkołaków, dzieci z podstawówki i osoby z gimnazjum języka polskiego. Mile widziani także licealięci nie radzący sobie z bieżącym materiałem. Oczywiście zasady pisowni, gramatyka, epoki, wypracowania i wszystko co z tym zwi?zane :) Mam świetne podejście do małych dzieci. Posiadam dużo materiałów, szczególnie dla gimnazjum, liceum. Możliwość dojazdu, ale również zajęcia w moim domu. Rodzice mogę być obecni podczas lekcji, nie jest to dla mnie żaden kłopot. Pracowałam także z dziećmi upo?ledzonymi i widać efekty. Bardzo proszę o telefony od 16-22, a w weekendy od 10-22. Bardzo chętnie mogę zrobić pierwszł lekcj? próbn?, oczywiście darmow? ;-) POZDRAWIAM. Ania Chabura. PS Piszł również wypracowania!!

Następna oferta

Poprzednia oferta