Wiktoria Sawka daje korepetycje z języka rosyjskiego w Krakowie


Kraków: język rosyjski

Witam,
nazywam się Wiktoria Sawka i jestem korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Wieloletnie doświadczenie w pracy lektora (od 2000 r), współpraca z: - Szkoła językowa Accent - Szkoła językowa IClC - BP Polska - IBM - Blue Business Media - Rosyjska telewizja REN -TV - liczne firmy z Moskwy, Petersburga, Warszawy i Krakówa - Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Ekonomiczny - uczniowie indywidualni * Znajomość języka na poziomie Native Speakera * Nauczanie na wszystkich poziomach zaawansowania, w różnych grupach wiekowych i zawodowych * Język rosyjski w biznesie (obs?uga klienta, wyjazdy s?u?bowe, negocjacje handlowe)

Następna oferta

Poprzednia oferta