Karolina daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Karolina i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Angielski w wakacje! Wakacje to dla wielu z nas okres, kiedy mamy więcej wolnego czasu i chcemy wykorzystać go na coś po?ytecznego. Zapraszam wszystkich na lekcje języka angielskiego. Proponuję: - kurs intensywny (kilka lub kilkana?cie lekcji w tygodniu) dla tych, którzy chcą w krótkim czasie Poznań lub przypomnie? sobie podstawy (i nie tylko) języka angielskiego, - kurs luźny - dla tych, którzy nie chcą przem?cza? się w wakacje a pragn? przypomnie? sobie lub kontynuować nauką języka angielskiego poprzez gry, zabawy, konwersacje, czytanie ciekawych historii, - kurs standardowy - czyli 1 - 2 lekcje w tygodniu, program do ustalenia wzi?wszy pod uwag? potrzeby i zainteresowania ucznia, Jestem magistrem filologii angielskiej, mam 10 lat doświadczenia w nauczaniu, zapraszam, Karolina

Następna oferta

Poprzednia oferta