Aneta daje korepetycje z matematyki w Poznaniu


Poznań: matematyka

Witam,
nazywam się Aneta i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK××TAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem tegoroczną maturzystk?. Zdawa?am matematyką na poziomie rozszerzonym. Ukończyłam edukacj? tego przedmiotu ocenę bardzo dobrą. W ciągu ca?ego cyklu mojej edukacji tylko raz na ?wiadectwie pojawi?a się ocena dobra - tak, zawsze oceny te byćy wyższe. Udzielam korepetycji uczniów klas: *4-6 szkoły podstawowej *gimnazjum *liceum lub technikum na poziomie podstawowym. cena: 20 zł za godzinę zegarową (rozłiczam z 10 zł za każde rozpoczłte pół godziny). Miejsce korepetycji - możliwość umówienia się w moim domu między godzinę 15 a 21 lub w domu ucznia w godzinach dowolnych (jeśli dom ucznia znajduje się poza granicami Poznania prosi się o do?o?enie do ceny kwotę biletu w obie strony liniami podmiejskimi, nie dojeżdżam ani PKS ani PKP)

Następna oferta

Poprzednia oferta