Dawid Kazański daje korepetycje z języka niemieckiego w Olsztynie


Olsztyn: język niemiecki

Witam,
nazywam się Dawid Kazański i jestem korepetytorem języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Olsztynie (województwo warmińsko-mazurskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype ketzer86
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jeśli chciałbyś/ chciałabyś rozpoczł? nauką jęz. niemieckiego, polepszyć jego znajomość lub doskonalić swoje zdolno?ci językowe to bardzo dobrze trafi?a?/trafiłeś. Nazywam się Dawid, jestem studentem IV roku germanistyki i od 4 lat udzielam korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania, także przygotowanie do matury oraz materiał z zakresu studiów filologicznych. Oprócz tego oferuję tłumaczenie różnych prac, dokumentów oraz tekstów źródłowych. Poza tym tłumaczę także streszczenia prac licencjackich i magisterskich. Swoj? dobrą znajomość języka niem. zawdziśczam studiom zarówno w Polsce jak i w Niemczech oraz licznym wyjazdom do Niemiec. Jeśli mógłbym Ci pomóc, proszę o kontakt.

Następna oferta

Poprzednia oferta