Monika J. daje korepetycje z języka angielskiego w Katowicach


Katowice: język angielski

Witam,
nazywam się Monika J. i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Native speaker, advanced level, professional, conversation fluency, degree studies, excellence in Matura-exam Zajęcia z native speakerem (osobą pochodzęc? z Anglii) na poziomie zaawansowanym, doskonałe przygotowanie do matury lub na studia poczłtkowy kontakt z osobą z Polski (Monik?) w celu uzgodnienia daty rozpoczłcia lekcji

Następna oferta

Poprzednia oferta